top of page

Máš otázku? Podivej se níže nebo ozvi se na blue.zorya@gmail.com

Co na sebe? 

Cokoli, v čem se cítíš sexy a/nebo elegantně! Můžeš si vzít hezké šaty, body, top a kalhotky s vysokým pasem, spodní prádlo nebo župánek. Velmi doporučuji podpatky - i když nejsi na ně zvyklá, je to prostě jednodušší. Inspiraci můžeš načerpat na Instagramu Czech Burlesque School.

A brzo v e-shopu vše co potřebuješ takže žádné běhání po obchodech před lekci. 

Co je burleska? 

Na tuhle otázku můžu odpovídat hodinu! Nekecám:) Taky proto vzniká moje kniha o burlesce.

Burleska je druh performensu, který má v sobě prvky striptýzu. Důležitá je osobnost perfomerky, kostým a nápad na číslo. Více o burlesce se dozvíš během oblibeného workshopu Úvod do burlesky. 

A co když neumím tančit? Zvládnu to? 

Samozřejmě! Burleska je umění perfomensu, nikoli taneční styl. Navíc: na lekci přicházíš, abyste objevila sama sebe, spojila se se svým tělem, pracovala na sebevědomí a poznala úžasné ženy. Nejdůležitější není choreografie, ale aby si užila sama sebe!

Jaké jsou storno podmínky v Czech Burlesque School?

Účast ve workshopu můžeš zrušit 7 dnů před jeho konáním a já Ti vrátím celou částku. Potom můžeš za sebe najít náhradu a napsát mi info na blue.zorya@gmail.com
V připádě pravidelného kurzu pro začatečníky (netýká se víkendového kurzu) můžeš se do 24h od konce první lekce z kurzu ohlásit a já Tí vrátím celou částku za kurz sníženou o cenu první lekci. Takže nic neriskuješ! 

Podmínky jsou podrobně popsaný ZDE

Chci přijit, ale se stydím...

Co s tím? Záleží samozřejmě čeho se ten stud tyká. Je důležité, abyste věděla, že se moje lekce konají v podpůrné a inkluzivní atmosféře. Každá máme svoje tempo, jiné potřeby a vkus. Každá jsme jiná a o to přesně jde!
Lekci bez problému zvládneš i bez zkušenosti s tancem nebo burleskou. Pracujeme s rukavičkami, župánkem nebo vějířem takže i celý začátečnický kurz zvládneš v lyžařské bundě :)

Učíš soukromé lekce nebo workshopy? 

Ano! Miluju soukromky! Napiš mi na blue.zorya@gmail.com nebo na Instagramu a vybereme vhodný termín. Lekci můžeš zaplatit na webu ZDE

Můžu taky také uspořádat jakýkoli workshop pro rozlučku se svobodou/slečnu, konferenci, firmu nebo jen skupinu přátel. A to v Praze, v ostatních českých městech nebo v zahraniči.

Viděla jsem fotky z lekci na IG a mám ráda soukromí... co s tím? 

Žádný problém!
Můžeme udělat jednu fotku celé skupiny jako hezkou vzpomínku a druhou fotku pro lidi, kterým nevadí zveřejnit jejich fotku na mých sociálních sítích.

Můžu fotit nebo natáčet během show?

Ano, a budeme rádi_y i za označení na sociálních sítích. Můžeš fotit a natáčet kousky show, ale prosím nezapomen si to především užit. Ted a tady. 

bottom of page