top of page
Proč spolupracovat se Zorya Blue Production?

Šimon Kořený,

manažer baru Marvin's Ostrava

Show Zorya Blue byla úžasnou ozdobou narozeninové oslavy našeho koktejlového baru. Původně panovaly obavy, zda-li rozpočet napřít tímto směrem, a jsme moc rádi, že jsme to nakonec udělali. Bylo to jedinečné, zábavné, elegantní a celý podnik vybuchoval v nadšený potlesk. Takhle má přesně oslava vypadat! 

Za sebe musím vypíchnout i velmi příjemnou komunikaci v přípravné fázi, vstřícnost vzhledem k šibeničnímu termínu. Krásná práce!

Eva, Head of Fun Committee, IT

Na našem firemním vánočním večírku jsme měli tři vystoupení Zoryi Blue a byl to skvělý zážitek. Zorya je profesionálka a opravdu bych ji ráda doporučila, pokud chcete okořenit svou akci.

Štěpán Křišta, firma CLICO

Příběh je jednoduchý. Pokud chcete svůj firemní večírek posunout na zcela novou úroveň a ohromit své klienty, zavolejte Zorya Blue. Připraví vám burleskní show, na kterou nikdo nezapomene, a váš večírek se stane příběhem, o kterém se bude vyprávět. Nenechte se mýlit - tento příběh je pozitivní, pochvalný a žádaný! Burleska je skutečně lechtivá, ale zároveň estetická, je provokativní, ale zároveň velmi něžná. Představení pobaví nejen muže, ale i dámy. Vřele doporučuji, pokud chcete být vidět a dělat věci jinak - prostě pokud chce vaše společnost zazářit.

Oksana Sakharova, Bonites Group

Perfektní show , domluva , přátelská komunikace, přistup! Vřele doporučuji :)

Show na míru

Každá akce si zaslouží skvělý program. Může to být jeden vstup perfomerky burlesky nebo klidně i celovečerní kabaretní program. 

BBS facebook ad (14).png
BBS facebook ad (15).png

Profesionalita a spolehlivost

Show bude připravená do posledního detailů a přizpůsobená potřebám konkrétní akce. Včas připravíme všechny nutné poklady a vše bude perfektně šlapat. 

Kvalitní program

Pracujeme s nejzajímavějšími performery z Česka a okolních států. 

Zorya_Blue_davidparik-63.jpg

S kým pracuju?

Pošlete nezávaznou poptávku na blue.zorya@gmail.com

Hledáš neobvyklý a kvalitní program na akci?

Plánuješ firemní večírek, narozeniny, festival nebo ples a hledáš kvalitní a neobvyklý program? Zorya Blue Production připraví programu na každý druh akce - od jednoho vstupu až po celovečerní program. 

E-mail
Sociální sítě
  • Instagram
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Youtube
  • TikTok
IČO ​88802221

Katarzyna Byrteková

Haškova 393/1

170 00 Praha 7

ČR

Telefon

00 420 775 086 230

bottom of page